Про нас

PUBLISHED ON NOV 14, 141414 / 1 MIN READ — ABOUT

Ми команда волонтерів, які допомагають людям дістатися безпечних місць перебування на короткий термін та на тривале проживання. З 6.03.2022р. у Запоріжжі на горіхівському шосе відкрився волонтерський центр прийому біженців, які рятуються втечею з окупованих територій, зони військових дій, прифронтових зон.

Ми з першого дня допомагаємо нашим постраждалим від російської агресії людям похилого віку, інвалідам, сім’ям з дітьми та сиротам. Ми відвозимо людей прибуваючих до обласного центру у безкоштовні та безпечні шелтери та хостели у церквах. Також безкоштовно розміщуємо щодня від 150 до 350 осіб.

Ми допомагаємо безкоштовно евакуюватися в безпечніші місця по всій Україні та Європі на автобусах, які нам надають різні волонтерські організації на безоплатній основі.

Ми евакуюємо людей за напрямками:

  • Чернівці через Кропивницький, Умань, Вінниця, Тернопіль, Кам’янець подільський і т.д.;

  • Ужгород Мукачево через Тернопіль, Вінницю, Умань, Кропивницький;

  • Рівне через Житомир, Лубни, Київ, Олександрію, Кривий Ріг, Сміла;

  • Київ через Решетилівку;

  • Одеса через Кропивницький, Умань, Кривий Ріг;

  • Варшава через Львів, Хмельницький, Тернопіль, Вінниця, Умань, Кропивницький, Олександрія;

  • Івано-Франківськ через Чернівці, Тернопіль, Вінниця, Умань, Кропивницький;

  • Німеччина, Австрія, Румунія, Польща, Швеція, Іспанія, Швейцарія.

ЦЕ БІЛЬШ 50 МІСТ І КРАЇН ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ТА ЄВРОПІ.

Ми допомагаємо людям з інвалідністю отримати медичну допомогу та ліки. Ми допомагаємо продуктами та речами першої необхідності людям, які живуть у Запоріжжі та не мають ще офіційного статусу ВПО, і у зв’язку з цим не можуть отримати жодної допомоги від держави.

Ми допомагаємо інвалідам дістатися до лікувальних закладів та допомагаємо забезпечити їхні щоденні потреби. Ми відправляємо від 5 до 10 автобусів це від 150 до 350 чоловік на день. За вісім місяців російської агресії з окупованої території евакуювалося понад 210 тисяч осіб. Наша команда з м. Запоріжжя допомогла евакуюватися територією України та за кордон (Польща, Німеччина, Швейцарія, Болгарія, Австрія, Швеція, Іспанія) це понад 45000 осіб. І це все ми робили абсолютно безкоштовно.

28 вересня ми організували своє БО “БФ” АРТАК РАЗОМ ДО МРІІ" для можливості подальшого розвитку та можливості укладати з нами договори на евакуацію та допомогу людям.